Çocuk kitapçısı Kipitap.com yayında

Kipitap.com Çocuk Kitapçıc

Çocuk kitapları ve çocuklara yönelik kültür ürünleri alanında faaliyet göstemek üzere kurulan çocuk kitapçısı Kipitap.com yayına başladı. Site, öncelikle anne babalara, çocuklarına kitap alırken yaşlarına ve seviyelerine göre yol göstermek, kitap seçiminde yardımcı olmak amacını taşıyor. Uzmanların, ebeveynlerin ve çocuk kitabını okuyan herkesin kitaplar hakkındaki görüşlerini yayınlayan site, bu alanda eksikliği hissedilen bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Tüyap Kitap Fuarı sırasında başladığı test yayınını geçtiğimiz günlerde başarıyla tamamlayan Kipitap.com’dan, çocuk kitapları yayınlayan 67 yayınevine ait 1577 çocuk kitabıyla ilgili değerlendirmelere ulaşılabiliyor. Ve bu sayılar her geçen gün ebeveynlerin ve uzmanların katkılarıyla artıyor.

Kipitap.com

Siteden sadece çocuk kitapları hakkında değil, yayınevleri, çocuk kitabı yazarları, illüstratörler, çevirmenler gibi bu alanda emek veren hemen herkesle ilgili kapsamlı bilgiye ulaşılabiliyor. Sitede, Türkçenin yanı sıra İngilizce ve başka yabancı dillerde yayımlanan çocuk kitapları ve yorumları da yer alıyor. Kitapların, özel indirimlerle etiket fiyatlarından daha ucuza satışa sunulduğu Çocuk Kitapçısı Kipitap.com’da sipariş verenlerden kargo ücreti alınmıyor. Sitede yapılan sürekli kampanyalarla, anne babaların ve meraklıların en avantajlı şartlarla çocuk kitaplarına ulaşması hedefleniyor.

Siteyi ziyaret etmek için bu linke tıklayın.

Yorum ekle

Bir Yorum Yazın

Cemal Alp Solak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2004 Mezunu, Eski Gazeteci, blogger, iletişim ve dijital pazarlama uzmanı... PHP ve WordPress sevdiği konular...

Bumerang - Yazarkafe