Türk havluları Amerikan plajlarında: Citizens of the Beach

citizens of the beach türk havluları ana sayfa

Bugün Amerika’da ilkokul arkadaşım Cem Batu’nun kurduğu ve yüzde yüz Türk pamuğundan üretilen Türk havlularının ve Türk malı plaj kıyafetlerinin satıldığı Citizens of the Beach markasından ve web sitesinden bahsetmek istiyorum.

Citizens of the Beach turkish towels home page

Öncelikle şunu söyleyebilirim, Türk girişimcilerin yurt dışında yaptığı, ülkemizi tanıtan ve gururlandıran her projeye büyük önem veriyorum. Cem’in bu yeni girişimi de Türk pamuğunun, Türk havlusunun kalitesinin Amerika ve dünya plajlarında hak ettiği yeri alması açısından oldukça önemli. Bu yüzden kendisine buradan sonsuz başarılar diliyorum.

Gelelim Citizens of The Beach markasına. Cem, her işinde olduğu gibi bu işte de kaliteden ödün vermemiş. Yüzde yüz gerçek Türk pamuğundan ürettiği, birbirinden güzel tasarımlara sahip Türk havlularını hem web sitesinden hem de San Diego’da açtığı sokak mağazası ile müşterilere ulaştırıyor. Sokak satışları oldukça önemli tabii ama ben bu yazıda daha çok web sitesini ve havluların özelliklerini anlatacağım.

Citizensofthebeach.com oldukça güzel bir tasarıma sahip. Menüsü kolay anlaşılır, aradığınızı hemen bulabiliyorsunuz. Kullanılan görsellerde insanın içini açıyor. Hemen plaja gidip havluların ve plaj kıyafetlerinin tadını çıkarmak istiyorsunuz.

Hiç şüphesiz Türk havlusu ve Türk pamuğu dünyanın en kalitelisi. Ancak önemli olan bu kaliteli ürünü, doğru marka ve doğru marka vaatleriyle pazarlayabilmek. Ayrıca üretirken de standartları en üst düzeyde tutarak, doğaya ve çevreye saygılı olabilmek.

Cem, Citizens of The Beach’i websitesinde şöyle anlatmış:

“Plajlar ırk, kimlik, din, cinsiyet, düşünce ve tercihler ayrımı, sınırlar ve duvarlar olmadan bizim. Kumsallar, güneş, okyanus, deniz, su, eğlence, eğlence hepsi bize ait. Hepimiz birer sahil vatandaşıyız, hepimiz sahile aitiz.”

Cem Batu – Citizens of the Beach kurucusu

Türk havlularının özellikleri

Web sitesinde satılan Türk havlularının özelliklerine gelince. Oldukça kaliteli yüzde 100 Türk pamuğundan üretilmelerinin ve göze hitap eden tasarımlarının yanında, hepsi suyu oldukça hızlı emiyor ve çabuk kuruyor. Ayrıca, oldukça hafifler, az yer kaplıyorlar ve yıkanırken enerji tasarrufu sağlıyorlar. Sitede satılan Türk havlularını, plajda, havuzda, banyoda, piknikte, bebek bakımında,kampta, spa’da, sporda ve fiziksel egzersizlerde kullanabilirsiniz. Havlular yıkandıkça yıpranmak yerine, daha kabarıklaşıyor ve suyu daha iyi emiyor. Sitede satılan Türk havluları dışındaki, plaj kıyafetleri de yüzde yüz Türk malı. Cem, plaj kıyafetlerinde de tıpkı havlularda olduğu gibi en iyi Türk ve Yunan tasarımcılarla çalışıyor.

Türk havluları ve yüzde yüz Türk üretimi plaj kıyafetlerini Citizens of The Beach için üreten tedarikçilerde çevre, güvenlik, sosyal ve etik standartlar gözetilerek seçiliyor. Sürekli olarak denetlenen tedarikçiler tercih ediliyor, fabrikaları düzenli olarak ziyaret ediliyor ve standartlara uymayan üreticilerle kesinlikle çalışılmıyor. Ürünlerin çevre dostu olmasına ve daha az enerji tüketilerek üretilmesi büyük önem veriyorlar.

Her türlü önerinizi iletebilirsiniz

Türk havluları - Citizens of the Beach

Citizens of The Beach, Türk pamuğunu, Türk havlusunu ve yüzde yüz Türk malı plaj kıyafetlerini öncelikle Amerika olmak üzere, tüm dünyaya web üzerinden ulaştırırken, başarılılarını paylaşmak ve dünyadaki kaynakların sürdürülebilirliğini ve dünyadaki tüm insanların sınırsız özgürlüğünü desteklemek için tüm yerel ve küresel örgütlerle birlikte çalışmaya kararlı. Eğer sizin de bu konuda önerileriniz varsa [email protected]citizensofthebeach.com adresinden her zaman iletişim kurabilirsiniz.

Türk havlularına hemen göz atın

Evet, bugün Türk havlusunu Amerika’da ve tüm dünyada hak ettiği yere getirecek, kişisel olarak tanımaktan ve okul yıllarında aynı sıraları paylaşmaktan mutluluk duyduğum Cem Batu’nun Amerika’nın San Diego kentinde kurduğu Citizens of the Beach markasını size tanıttım. Toparlamak gerekirse, dünyanın her yerinden TheCitizenofTheBeach.com web sitesine girerek, bu kaliteli yüzde 100 Türk pamuğundan yapılmış Türk havlularına ve yüzde 100 Türk malı plaj kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Havluların özelliklerini son kez tekrarlayarak yazımı sonlandırıyorum.

Citizens of The Beach Türk Havluları:

Türk havluları - Citizens of the Beach
  • Yüzde yüz Türk pamuğu kullanılarak üretiliyor.
  • Sadece plajlar için değil. Hepsi çok amaçlı kullanım için düşünülmüş havlular.
  • Hafifliği ile deniz, plaj, havuz keyfinizi artırıyor. Ağır havlular taşıyarak plaja gitmeyi kim ister zaten. Hafiflik özgürlük demek.
  • Havluların tamamı oldukça hızlı sürede kuruyor. Böylece ıslak bir havluyla tüm günü geçirmek zorunda kalmıyorsunuz.
  • Ve tüm ürünler çevre dostu. Üretiminde çevreyi ve doğayı korumak için olması gereken tüm standartlara sahip. Ayrıca yıkanırken de daha az enerji tüketilmesini sağlıyor.

Yorum ekle

Bir Yorum Yazın

Cemal Alp Solak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2004 Mezunu, Eski Gazeteci, blogger, iletişim ve dijital pazarlama uzmanı... PHP ve WordPress sevdiği konular...

Bumerang - Yazarkafe