Galaxy Note 7 yerine alınabilecek Android telefonlar

Samsung Galaxy Note 7

Medyadan da okuduğunuz üzere Samsung Galaxy Note 7, güç kaynağına dayalı patlama sorunları yüzünden bir süre üretilmeyecek hatta belki bir daha asla satılmayacak. Peki piyasada Note 7 yerine alabileceğiniz hangi Android modelleri var? İşte size bazı tavsiyeler:

Motorola Moto Z

Motorola Moto Z

Zamanın efsane telefonlarını üreten sonrasında ise pazar payı oldukça düşen Motorola’nın en yeni modeli ve son umudu Moto Z, sizin için iyi bir alternatif olabilir. Su geçirmez olması, parmak izi okuyucu, 5 megapiksel ön yüz kamera gibi özellikleri olan telefon, iPhone7 gibi kulaklık girişine sahip değil.

OnePlus-3

One Plus 3

Note 7 için iyi bir alternatif. Yurt dışı satış fiyatı 400$. Nexus, Galaxy ve iPhone’da olan birçok özelliğe sahip ancak fiyat olarak daha makul bir seçenek.

LG V20

LG V20

Android 7.0 Nougat işletim sisteminin direkt olarak yüklü geldiği ilk akıllı telefon. Elektronik imaj stabilizasyon özelliği ile fotoğraf çekmek için oldukça uygun bir cihaz.

Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 (Edge)

Ne olursa olsun Samsung’tan vazgeçmem diyorsanız şu an alınabilecek en iyi Samsung, Galaxy S7 Edge… Iphone’da daha küçük ve benzer yuvarlatılmış köşelere sahip. Üstelik yangın çıkarmıyor.
Pixel Phone

Google Pixel Phone

Pixel ve Pixel XL modelleri Ekim 13’te ön sipariş almaya başladı. Henüz piyasada yok ama başarılı bir Android telefonu olacağı konusunda uzman gazetecilerin yorumları var. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Yorum ekle

Bir Yorum Yazın

Cemal Alp Solak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2004 Mezunu, Eski Gazeteci, blogger, iletişim ve dijital pazarlama uzmanı... PHP ve WordPress sevdiği konular...

Bumerang - Yazarkafe