Roger roger günlük…

Günlük

Evet günlük,

Uzun zaman oldu ha! Bence de… Yazmak çok istiyorum sana ama çok yoğunum bir sürü şey var yapacak anca sıra sana geliyor.

Yaaa… Tamam küsme. Telafi ederim ben geçen zamanı, sen üzme tatlı canını, elle patlıcanı…

Neyse geyiksel günlük girişimizden sonra gelelim fasulyenin faydalarına.

  • Gaz yapar…

Onu da geçelim… Başlayalım… Neler var, neler yok!

Valla ne olsun iyilik sağlık öncelikle. Bugün Deniz geldi. Sabahtan… 12.30 gibi damladı. Oturduk önce bir kahvaltı yaptık. Dün markete gitmiştim neyse ki, biraz pastırma, biraz salam, peynir falan almıştım.

Azar azar, ucundan azcık…

Bu arada yerde toz bırakmayan Vileda aldım. Daha doğrusu umarım bırakmıyordur. Çünkü ben artık sıkıldım yeri sildikten sonra sonra bir daha bezle üzerinden geçmekten. Henüz test etmedim ama bakacağız artık…

Neyse, sonra oturduk aldık gitarları başladık çalmaya. Bilmiyorum isimli şarkımı baştan yorumladık. Ama daha çalışacağız üstünde. Bakalım sonunda güzel bir şey çıkacak herhalde. Yavaş yavaş hepsine eğiliriz şarkıların yeter ki biz isteyelim oturup bir şeyler yapmak…

Velhasıl, sonra dışarı çıktık onunla ve kumru yedik. Yediğim en güzel kumruydu. Çünkü malzemesi boldu. Malzemesi bol olan her şeyi severim ben.

Ondan sonra beni bıraktı ve döndüm gene buraya. Aşure yaptım. 4 kase çıktı. Onları güzelce buzdolabına kaldırdım, yarın yiyeceğim. Bakalım bu sene bize bereket getirecek mi. Bunu göreceğiz.

Biraz TV, biraz müzik dinleme, biraz çamaşır, biraz bulaşık derken saat oldu 02.33. Siteye aslında eklemek istediğim bir sürü neşriyat var ama vakit bulamıyorum fazla. Yavaş, yavaş sessiz ve derinden hallediyorum.

Son 1 gelişme daha var. Yakında bir program olabilir. Detayları olsun o zaman paylaşacağım.

Şimdilik benden bu kadar günlük.

Vakit buldukça yazarım sana.

Tamam arayı çok açmam…

Hoşça kal…

Yorum ekle

Bir Yorum Yazın

Cemal Alp Solak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2004 Mezunu, Eski Gazeteci, blogger, iletişim ve dijital pazarlama uzmanı... PHP ve WordPress sevdiği konular...

Bumerang - Yazarkafe