Türkiye’nin en popüler erkekleri işte bu kişiler

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Türkiye'nin En Popüler Erkekleri Mehmet Aydın

Ülke gündemi oldukça hızlı değişirken haliyle Türkiye’nin en popüler erkekleri de sıklıkla değişiyor. Herhalde gündemi en sık değişen ve her zaman yeni konular çıkarmayı başaran ülkeler sıralamasında ilk 5’te yer alırız. Bu liste, Mart 2018 sonu itibariyle Türkiye’nin en popüler erkeklerini içeriyor. Bazıları birkaç aylık popüler olabilecek kişilerken, bazılarıysa yaptığı her hareketler sürekli gündem olmayı başaran kişiler.

İşte Türkiye’nin en popüler erkekleri (Mart 2018)

1. Mehmet Aydın

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Mehmet Aydın

Çiftlik Bank’ın kurucusu “Tosun” lakaplı Mehmet Aydın’ın yumurta tutarken objektiflere gülümsediği pozu asla unutmayacağız. Çünkü Mart ayının hemen her gününde Mehmet Aydın, yumurta kavrarken çektirdiği fotoğraf ile karşımıza çıktı. Binlerce kişiyi dolandıran Aydın’ın Ferrari’si, Uruguay’daki yaşamı sık sık haber oldu. Bu performası da Türkiye’nin en popüler erkekleri listesinde onu birinci sıraya çıkardı. Son olarak Uruguay’dan da kaçtığı bilgisini aldık. Bakalım hangi ülkeden çıkacak.

2. Aziz Yıldırım

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Aziz Yıldırım

Seçim rüzgarlarının estiği Fenerbahçe’de bir yandan Aziz Yıldırım fırtınası esiyor. Seçime sayılı günler kala, vitesi iyice yükseltti. Başkan adaylığını da açıkladı. Artık onu tutabilene aşk olsun. Son bombasını da “Bursaspor’u FETÖ şampiyon yaptı” açıklamasıyla patlattı ve Bursalılar başkana çok bozuldu.

3. Aykut Kocaman

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Aykut Kocaman

Her maç sonrası “Hakemle ilgili hiçbir şey demek istemiyorum, konuşsak da bir şey değişmiyor” dedikten sonra aklına gelen her şeyi söyleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ı en fazla gündeme oturtan konu, Beşiktaş maçında rakiplerinin taç hırsızlığı yaptığını açıklaması oldu. Volkan Demirel’e Galatasaray maçında kırmızı kart gördükten sonra ceza vereceğini belirten Kocaman, aynı isme kart cezası biter bitmez kaleyi teslim etti.

4. Volkan Demirel

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Volkan Demirel

Önce Galatasaray maçında gördüğü kırmızı kart, sonrasında kart hakkında açıklamaları, akabinde Aykut Kocaman’dan özür dileyerek formasını geri alması ile gündemi meşgul etti. Ve son olarak da hazırlık maçında Boluspor’dan 6 gol yemesiyle. Ve Türkiye’nin en popüler erkekleri listesine girmeye hak kazandı.

5. Ali Koç

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Ali Koç

Aziz Yıldırım’ın rakibi. Başkan olur mu bilmeyiz ama uzun yıllardır olmadığı kadar popüler. En az Aziz Yıldırım kadar adı geçiyor haberlerde, statlarda. Sürekli adını anan Aziz Başkan’ın da bunda payı olduğu bir gerçek.

6. Arda Turan

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Arda Turan

Futbolundan çok evlenmesi ve özel hayatıyla gündemde. Son olarak yemek çıkışı bir gazeteciye “Senin kafanı, gözünü kırarım” çıkışıyla haber sitelerinin bol slaytlı galerilerinde boy gösterdi.

7. Aydın Doğan

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Aydın Doğan

Doğan Holding’in medya şirketlerini 1,2 milyar dolara Demirören Grubu’na satmasıyla gündeme geldi. Türkiye’nin en büyük medya satışı için kendi gazetesinden sadece “Artık yoruldum” şeklinde açıklama yapmakla yetindi. Bu satış Aydın Doğan’ı Türkiye’nin en popüler erkekleri arasında sokmayı başardı.

8. Temel Karamollaoğlu

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Temel Karamollaoğlu

Cumhur İttifakı’nın Saadet Partisi’ni yanında istemesiyle bir anda en çok aranılan isimlerden biri haline geldi. Hakkındaki, “hem istiyor, hem naz yapıyor” yorumlarına “Delimiyim ben ittifak yapayım” şeklinde cevap veren Karamollaoğlu şu an sıkı muhalefet yapıyor. Ancak siyaset bu, bir bakmışsınız ittifakın üçüncü partisi Saadet olmuş.

9. Nuri Alço

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Nuri Alço

Yeşilçam’ın kötü adamı Nuri Alço, ne yaptı da popüler oldu sizce? Daha önce okumadıysanız tahmin etmeniz zor. O yüzden hemen anlatalım. Alço, bir filmde Mevlana’yı oynamasının teklif edildiğini basına açıkladı. Haber çıkar çıkmaz, Google’da en çok aranan Türk erkeklerinden biri oldu.

10. Eyüp Aksu

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Eyüp Aksu

Taksici – Uberci kavgasında en çok ön plana çıkan isim İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu oldu. “Uber ya bitecek ya bitecek. Avrupa’daki taksiciler gibi sağı solu yakıp yıkmak istemiyoruz” diyen Aksu, taksicilerin Ubercilere saldırmasını haber yapan basını da tehdit etmeyi ihmal etmedi. Kendisi hakkında suç duyurusunda bulunan Aksu, ay sonuna doğru özür dileyerek medyada yeniden kendine yer buldu.

11. Ahmet Hakan

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Ahmet Hakan

Doğan Grubu’nun medya şirketlerinin satılması bir anda gazeteci Ahmet Hakan’ı Twitter gündemine taşıdı. Geçmiş bir tarihte yakında patronu olacak Yıldırım Demirören için paylaştığı bir tweet çok sayıda retweet alırken, “Ahmet, şimdi ne yapacak” yorumları bu paylaşımlara eşlik etti.

12. Tarkan

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Tarkan

Yakında baba olacağı için bir şey yapmasa da gündemden düşmüyor. Kolay değil, 90’lardan beri mega starımız Tarkan’ın mega bebeği olacak. Seda Sayan geçtiğimiz ay Tarkan’ı kızı olacağını açıklamıştı. Ancak Tarkan’dan bir açıklama gelmedi. Biran önce açıklama lütfen!

13. Cem Yılmaz

Türkiye'nin en popüler erkekleri
Cem Yılmaz

O da hiçbir şey yapmasa da sürekli gündemde olan ünlülerden. İki ya da dört teker fark etmez, hangi taşıta binerse binsin anında magazin sayfalarında yerini alıyor. Bugüne kadar kendisi birçok farklı aracı kullanırken görme fırsatı bulduk. Bundan sonra karşımıza hangi taşıtla çıkar merak içindeyiz.

Yorum ekle

Bir Yorum Yazın

Cemal Alp Solak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2004 Mezunu, Eski Gazeteci, blogger, iletişim ve dijital pazarlama uzmanı... PHP ve WordPress sevdiği konular...

Bumerang - Yazarkafe