Erkeklerin çilesi Eletrunks külotlarıyla son buldu

Eletrunks Underwear

Erkeklerin binlerce yıllık sorununa nihayet çözüm geldi. İç çamaşırı pazarına yeni giriş yapan Eletrunks adlı marka, erkeklerin cinsel organını kolayca ayarlamasını sağlayan bir sistemini külot modellerine entegre etti. İç çamaşırının üst kısmında bulunan bir düzenek sayesinde erkekler, cinsel organlarının pozisyonunu ellerini donlarının içine sokmadan rahatlıkla ayarlayabiliyor.

Ürünün mucidi New York’lu Michael Walker’a böyle bir icat çıkarma fikri, Afrika’ya yaptığı seyahat sırasında aklına gelmiş. Walker, bu müthiş icat fikrinin nasıl beyninde çaktığını şu şekilde anlatıyor: “En son işimden geçtiğimiz Eylül ayında ayrıldım. Peru, Ekvator ve Kolombiya’ya seyahate çıktım.  İlk hafta Ekvator’dayken yolculuğun devamı için bir motosiklet almaya karar verdim. Motora bindiğimde giydiğim donumun beni ne kadar rahatsız ettiğini düşündüm. Kolombiya’yı geçerken birden aklıma böyle bir don icat etmek geldi.”

Eletrunks Underwear

Walker bu fikri Amerika’ya döner dönmez hayata geçirmek için işe koyulur ve Şubat 2016’da ilk prototipleri yapar. Daha sonra ürününü FITMSA Moda Show’una yetiştirir ve iki ay için de sıfırdan yola çıkarak şirketleşme adımlarını atar. Ürün iki ay içinde raflara çıkar.

Eletrunks Underwear

Şu an 5 renk seçeneği ile sunulan yeni model erkek donları Walker adına patentli… Yani bu yeniliği kendi ürettiği iç çamaşırlarına eklemek isteyen bir üretici Walker’dan patent kullanım izni almak zorunda…

Walker, kadınları da unutmuyor ve çok yakında onlar için görülmemiş bir konforu olan bir sutyen tasarımı yapacağını belirtiyor.

Kısaca parlak bir fikir için bazen sadece önümüze bakmamız yeterli olur!

Yorum ekle

Bir Yorum Yazın

Cemal Alp Solak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2004 Mezunu, Eski Gazeteci, blogger, iletişim ve dijital pazarlama uzmanı... PHP ve WordPress sevdiği konular...

Bumerang - Yazarkafe